Dnia 2022-04-30 16:45 na stadionie Johan Cruijff Arena odbył się mecz pomiędzy Ajax oraz PEC Zwolle zakończony wynikiem 3-0

Ajax kontra PEC Zwolle, wynik 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ajax a PEC Zwolle wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2022-04-30 16:45 na stadionie Johan Cruijff Arena rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 31. Zmierzyły się Ajax oraz PEC Zwolle.

Gole strzelali: D. Tadić 30' 1-0 K. Taylor D. Klaassen 51' 2-0 D. Klaassen 80' 3-0 S. Berghuis

Żółte kartki Ajax:

Żółte kartki PEC Zwolle:

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki PEC Zwolle:

Główny arbiter meczu - R. Dieperink. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ajax stawi czoła AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami Heerenveen oraz Vitesse natomiast PEC Zwolle zmierzy się z Utrecht. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Rotterdam oraz PSV Eindhoven.

Coraz częściej wierni kibice futbolu z zapałem śledzą ekscytujące poczynania ligi Eredivisie. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że zmagania męczą fana. Trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Ajax oraz PEC Zwolle oraz ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Johan Cruijff Arena.