Waalwijk kontra Ajax, wynik spotkania 0-5

Waalwijk kontra Ajax, wynik 0-5. Dnia 2021-11-21 15:45 na obiekcie sportowym Mandemakers Stadion odbył się mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Waalwijk i Ajax.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Waalwijk a Ajax zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-5.

Gole strzelali: S. Haller 17' 0-1 D. Tadić S. Berghuis 42' 0-2 D. Blind S. Berghuis 57' 0-3 J. Timber 74' 0-4 M. Daramy S. Haller 83' 0-5 David Neres

Żółte kartki Waalwijk: Jurien Gaari 85'

Żółte kartki Ajax:

Czerwone kartki Waalwijk:

Czerwone kartki Ajax:

Główny sędzia meczu - Allard Lindhout, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Waalwijk zmierzy się już z PEC Zwolle, następne spotkania z drużynami NEC Nijmegen i Twente. Kolejno natomiast Ajax z Besiktas. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Rotterdam i Willem II.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi bardzo ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Eredivisie. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Jurien Gaari nieustannie zapewniają wspaniałym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Często zdarzają się spektakularne asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych ioglądać widowiska sportowe znanej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Waalwijk i Ajax i ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Mandemakers Stadion.