Mecz pomiędzy NEC Nijmegen i Ajax dnia 2022-04-23 14:30 na obiekcie Goffertstadion - wynik 0-1

W dniu 2022-04-23 14:30 na obiekcie sportowym Goffertstadion odbył się mecz ligi Eredivisie kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły NEC Nijmegen i Ajax.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy NEC Nijmegen oraz Ajax zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: B. Brobbey 88' 0-1 M. Kudus

Żółte kartki NEC Nijmegen: Lasse Schøne 55' Rodrigo Guth 59'

Żółte kartki Ajax: Daley Blind 53'

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Czerwone kartki Ajax:

Główny sędzia meczu - Jeroen Manschot, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu NEC Nijmegen stawi czoła Utrecht, następne spotkania z drużynami GO Ahead Eagles i PSV Eindhoven. Kolejno natomiast Ajax zmierzy się z PEC Zwolle. Następne mecze zagra z drużynami AZ Alkmaar i Heerenveen.

Bardzo często wierni fani śledzą potyczki ligi Eredivisie. Składające się z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze jak Lasse Schøne Daley Blind niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom wiele pozytywnych przeżyć. Regularnie natrafiamy na efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich,śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak NEC Nijmegen oraz Ajax w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Goffertstadion.