Back to Top

Ajax Amsterdam

Kibice o klubie Ajax - wyniki meczów

Mecz Ajax kontra Twente wynik meczu 2-1

Dnia 2024-04-14 14:45 odbyło się spotkanie Ajax kontra Twente: wynik końcowy 2-1

Wczoraj, 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:45 czasu lokalnego, w ramach 30. kolejki Eredivisie, na stadionie Johan Cruijff Arena, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Ajax i Twente. Po zaciętym starciu, ostatecznie gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i wygrać 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie, po tym jak goście prowadzili 1-0 na przerwę.

Mecz Ajax kontra GO Ahead Eagles wynik 1-1

Ajax vs GO Ahead Eagles, wynik meczu: 1-1

W ostatnim spotkaniu Eredivisie drużyna Ajax zmierzyła się z GO Ahead Eagles w Johan Cruijff Arena. Mecz zakończył się remisem 1-1, choć na przerwę Ajax prowadził 1-0. Starcie miało miejsce 4 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00, a obecnie przypada kolejny dzień po emocjonujących rozgrywkach.

Mecz pomiędzy Feyenoord - Ajax, wynik końcowy 6-0

Feyenoord - Ajax, wynik spotkania 6-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Feyenoord i Ajax w ramach 29. kolejki Eredivisie zakończył się spektakularnym zwycięstwem 6-0 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Feijenoord, okazało się prawdziwą demonstracją siły ze strony zespołu z Rotterdamu. Wynik na przerwę wskazywał na wyraźne prowadzenie 3-0, które udało im się utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego. Wielkim bohaterem spotkania został X z drużyny Feyenoord, który zdobył hat-tricka. Mecz odbył się dnia 2024-04-07 o godzinie 12:30, a mimo upływu nocy, emocje związane z tą dominacją jeszcze długo będą żywe w sercach kibiców obu zespołów.

Mecz pomiędzy Feyenoord kontra Ajax, wynik 6-0

Spotkanie Feyenoord kontra Ajax zakończone wynikiem 6-0

Wczorajszy mecz w ramach 29. kolejki Eredivisie pomiędzy Feyenoord a Ajaksem był prawdziwym widowiskiem piłkarskim. Drużyna gospodarzy zdominowała rywali, a wynik końcowy 6-0 mówi sam za siebie. Spotkanie odbyło się na Stadionie Feijenoord, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Zdecydowanie będzie to mecz, o którym będzie się jeszcze długo mówić w holenderskich kibicowskich kręgach.

Mecz PEC Zwolle kontra Ajax wynik spotkania 1-3

PEC Zwolle kontra Ajax, wynik meczu - 1-3

W meczu 27. kolejki Eredivisie, który odbył się w MAC³PARK Stadion, drużyna PEC Zwolle podejmowała potentata ligi - Ajax. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1-3, którzy kontrolowali grę od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę wskazywał na wyraźne prowadzenie Ajaxu 0-2, a pomimo starań gospodarzy, nie zdołali oni odrobić strat w drugiej połowie.

Mecz Sparta Rotterdam - Ajax, wynik 2-2

Na obiekcie Sparta-Stadion Het Kasteel miało miejsce spotkanie Sparta Rotterdam vs Ajax - wynik końcowy 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Sparta Rotterdam i Ajax zakończył się remisem 2-2 w ramach 26. kolejki Eredivisie. Spotkanie miało miejsce na Sparta-Stadion Het Kasteel. Po pierwszej połowie Sparta prowadziła 1-0, ale ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz odbył się 17 marca 2024 roku o godzinie 15:45, co oznacza, że relację piszemy dzień później, 18 marca 2024 roku.

Mecz pomiędzy Ajax vs Fortuna Sittard 2-2

Mecz Ajax kontra Fortuna Sittard zakończony wynikiem 2-2

Wczorajsze starcie pomiędzy Ajaksem a Fortuną Sittard w ramach 25. kolejki Eredivisie na Johan Cruijff Arena zakończyło się remisem 2-2. Ajax prowadził 1-0 po pierwszej połowie, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami. Mecz odbył się 10 marca 2024 roku o godzinie 13:30, a emocje trwały do samego końca.

Mecz Ajax vs Utrecht, wynik końcowy 2-0

Mecz Ajax - Utrecht zakończony wynikiem 2-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Ajax i Utrecht w ramach Eredivisie dostarczył wielu emocji kibicom. Spotkanie, które odbyło się w Johan Cruijff Arena, zakończyło się rezultatem 2-0 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla drużyny Ajax, która potrafiła podtrzymać swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

AZ Alkmaar kontra Ajax, wynik 2-0

Mecz AZ Alkmaar kontra Ajax, wynik 2-0

Wczoraj, dnia 25 lutego 2024 roku, na stadionie AFAS Stadion miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami AZ Alkmaar i Ajax w ramach 23. kolejki Eredivisie. Mecz zakończył się zwycięstwem AZ Alkmaar 2-0, po bramkach strzelonych zarówno przed przerwą, jak i po niej. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz Ajax - NEC Nijmegen wynik 2-2

Spotkanie Ajax - NEC Nijmegen zakończone wynikiem 2-2

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, doszło do emocjonującego starcia w ramach Eredivisie pomiędzy drużynami Ajax i NEC Nijmegen. Mecz rozgrywany w Johan Cruijff Arena zakończył się remisem 2-2, po tym jak wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Ajaxu 1-0. Spotkanie dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów, a obie drużyny zaprezentowały wysoką jakość gry.

Heerenveen kontra Ajax wynik 3-2

Na stadionie Abe Lenstra Stadion miał miejsce mecz między Heerenveen i Ajax zakończony wynikiem 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Heerenveen a Ajaksem był niezwykle emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Spotkanie, które odbyło się 11 lutego o godzinie 13:30 na Abe Lenstra Stadion, zakończyło się zwycięstwem Ajaksu 3-2. Drużyna gości zdołała odrobić straty z pierwszej połowy, kiedy to przegrywała 2-0, i sięgnęła po cenne trzy punkty w ramach 21. kolejki Eredivisie.