Vitesse vs Ajax, wynik meczu 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Vitesse oraz Ajax wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-05-15 12:30 na obiekcie sportowym GelreDome rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 34 pomiędzy Vitesse a Ajax.

Gole strzelali: B. Brobbey 15' 0-1 D. Tadić L. Openda 52' 1-1 M. Manhoef L. Openda 56' 2-1 E. Álvarez 87' 2-2 S. Berghuis

Żółte kartki Vitesse:

Żółte kartki Ajax: Edson Álvarez 24' Brian Brobbey 73' Daley Blind 73' Davy Klaassen 76'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki Ajax:

Główny sędzia meczu - B. Nijhuis. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Vitesse zmierzy się już z Utrecht, następne spotkania z drużynami Utrecht i . Kolejno natomiast Ajax z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Edson Álvarez nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że widowiska nas męczą. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Eredivisie, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Vitesse oraz Ajax w lidze Eredivisie zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak GelreDome.