Spotkanie Groningen - Ajax zakończone wynikiem 1-3

Groningen - Ajax, wynik 1-3. W dniu 2022-04-02 14:30 na stadionie Euroborg rozegrał się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 28. Zmierzyły się Groningen i Ajax.

Po pierwszej połowie meczu między Groningen a Ajax wynik to 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: J. Strand Larsen 20' 1-0 P. Abraham D. Klaassen 45' 1-1 D. Tadić D. Tadić 45' 1-2 S. Berghuis 90' 1-3 B. Brobbey

Żółte kartki Groningen:

Żółte kartki Ajax:

Czerwone kartki Groningen:

Czerwone kartki Ajax:

Sędzią głównym tego spotkania był Bas Nijhuis, Netherlands. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Groningen stawi czoła Heerenveen, następne spotkania z drużynami Heracles i Waalwijk natomiast Ajax zmierzy się z Sparta Rotterdam. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i NEC Nijmegen.

Coraz częściej wierni fani śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Uzdolnione piłkarskie drużyny i zawodnicy jak często sprawiają wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami bywają zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Groningen oraz Ajax w lidze Eredivisie gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Euroborg.