Mecz między Ajax i Waalwijk zakończony wynikiem 3-2 dnia 2022-03-06 15:45 na stadionie Johan Cruijff Arena

Ajax vs Waalwijk wynik 3-2.

Po pierwszej połowie meczu między Ajax oraz Waalwijk wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

W dniu 2022-03-06 15:45 na stadionie Johan Cruijff Arena rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 25. Zmierzyły się Ajax i Waalwijk.

Gole strzelali: S. Haller 33' 1-0 Antony S. Haller 37' 2-0 S. Berghuis M. Kramer 50' 2-1 J. Odgaard R. van der Venne 57' 2-2 J. Odgaard D. Tadić 90' 3-2

Żółte kartki Ajax: Lisandro Martínez 15' Devyne Rensch 53' Dušan Tadić 90'

Żółte kartki Waalwijk: Vurnon Anita 90'

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki Waalwijk:

Sędzią głównym tego spotkania był Dennis Higler, Netherlands. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Ajax stanie naprzeciw Cambuur, następne spotkania z drużynami Benfica i Feyenoord a Waalwijk z Heerenveen. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse i Utrecht.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Eredivisie. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Lisandro Martínez Vurnon Anita stale sprawiają fantastycznym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania mało interesujące. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Eredivisie. Ajax oraz Waalwijk i ich udział w Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Johan Cruijff Arena.