Mecz PSV Eindhoven vs Ajax zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Philips Stadion dnia 2022-01-23 13:30

PSV Eindhoven vs Ajax, wynik końcowy 1-2. W dniu 2022-01-23 13:30 na obiekcie sportowym Philips Stadion rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły PSV Eindhoven i Ajax.

Po pierwszej połowie spotkania między PSV Eindhoven a Ajax wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: B. Brobbey 34' 0-1 D. Tadić M. Götze 53' 1-1 J. Veerman N. Mazraoui 74' 1-2 S. Berghuis

Żółte kartki PSV Eindhoven: Armando Obispo 27' Mauro Júnior 79' Érick Gutiérrez 82'

Żółte kartki Ajax: Edson Álvarez 24'

Czerwone kartki PSV Eindhoven:

Czerwone kartki Ajax:

Sędzią głównym tego spotkania był Danny Desmond Makkelie, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu PSV Eindhoven stanie naprzeciw AZ Alkmaar, następne spotkania z drużynami NAC Breda i Vitesse. Kolejno natomiast Ajax podejmie Heracles. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse i Twente.

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Armando Obispo Edson Álvarez nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między graczami są zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy niezwykłe gole oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Eredivisie. PSV Eindhoven oraz Ajax jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Philips Stadion.