Dnia 2022-01-16 11:15 odbyło się spotkanie Utrecht vs Ajax: 0-3

Utrecht vs Ajax 0-3. W dniu 2022-01-16 11:15 na stadionie Stadion Galgenwaard odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Eredivisie kolejki 19. Zmierzyły się Utrecht i Ajax.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Utrecht oraz Ajax zakończyła się 0-3. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: Antony 5' 0-1 R. Gravenberch B. Brobbey 19' 0-2 D. Tadić B. Brobbey 45' 0-3 D. Tadić

Żółte kartki Utrecht: Adam Maher 20' Othman Boussaid 45'

Żółte kartki Ajax: Noussair Mazraoui 65'

Czerwone kartki Utrecht:

Czerwone kartki Ajax:

Główny sędzia meczu - Serdar Gozubuyuk, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Utrecht stanie naprzeciw Sparta Rotterdam, następne spotkania z drużynami Cambuur i Heracles. Kolejno natomiast Ajax zmierzy się z Excelsior Maassluis. Następne mecze zagra z drużynami PSV Eindhoven i Heracles.

Wierni kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze Eredivisie. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak Adam Maher Noussair Mazraoui wielokrotnie sprawiają własnym stałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, rzadko zdarza się koniec końców, że mecze nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre faule, wspaniałe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Eredivisie. Utrecht oraz Ajax jak ich udział w Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Galgenwaard.